Керамограніт

Керамогранітна плитка - штучно створене покриття, що поєднує прекрасні якісні характеристики і естетичний вигляд. Керамогранітна плитка сьогодні - це матеріал з гарним дизайном. Ви можете купити імітацію під паркет і натуральний камінь , вибрати плитку будь-якого кольору.

Керамограніт

Керамограніт – це міцний оздоблювальний матеріал, який вирізняється високими технічними характеристиками.

Керамогранітна плитка: особливості кожного типу

У порівнянні з виробництвом кераміки при виготовленні плитки грес використовуються високі температури. У результаті цього пігмент безперешкодно проникає вглиб матеріалу, утворюючи моноліт.

Перш ніж придбати плитку керамограніт, ми рекомендуємо ознайомитися з особливостями кожного типу поверхні, а саме:

 1. 1. Глянсовий керамограніт у процесі виготовлення додатково оброблюється лаком. Вироби красиво виглядають і правдоподібно імітують натуральні матеріали.

 2. 2. Полірований керамограніт вимагає особливого догляду. Тому ми радимо використовувати його для приміщень з невисоким навантаженням.

 3. 3. Матовий керамограніт – це найміцніший оздоблювальний матеріал. Завдяки збереженню первісної фактури він широко використовується для оздоблення підлоги. Шорстка поверхня захищає від падінь, тому він підходить як для приміщень, так і для вулиці.

Зверніть увагу на нашу колекцію: плитка під камінь прикрасить хол або зал натуральною та природною палітрою, а плитка під мармур додасть шику і розкоші у ваш інтер'єр.

Також у нашому асортименті представлені варіанти у вигляді цегляної кладки або орнаменту. Плитка під дерево гармонійно доповнить гарний гарнітур з натуральних матеріалів.

Характеристики керамограніту

Плитка керамограніт має різні рівні зносостійкості. Перший рівень підходить для ванних кімнат, де немає серйозного навантаження. 2-3 рівні витримують середнє навантаження та призначені для віталень, балконів або кухні.

Найбільш міцний матеріал позначається цифрою 4 та використовується у громадських місцях з великим потоком людей. Сюди ж відноситься і плитка вулична.

Характерні особливості матеріалу:

 1. • вологостійкість – поглинання вологи дорівнює нулю;

 2. • стійкість до світла – завдяки розподілу пігменту по всьому виробу вигоряння виключено;

 3. • стійкість до морозу – плитка морозостійка витримує температуру до - 50° С.

Плитка для вулиці служитиме довгі роки при будь-яких погодних умовах, а приміщення, оздоблені керамогранітом, стануть вашою гордістю.

Ми цінуємо своїх клієнтів та реалізуємо продукцію від перевірених постачальників. У нашому магазині ви можете ознайомитися з виробами завдяки безкоштовним зразкам. А при купівлі діють знижки.

 • Eterno
  Eterno
  3 видів /
  3
  від 355,00 грн /кв. м.
 • Slate
  Slate
  4 видів /
  4
  від 355,00 грн /кв. м.
 • Omnia
  Omnia
  29 видів /
  29
  від 167,00 грн /кв. м.
 • Marmur
  Marmur
  1 видів /
  1
  від 613,80 грн /кв. м.

Товари від 1 до 24 з 108

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 5


Почекайте...